Nová žádost o půjčku

Po vyplnění krátkého dotazníku vám nezávazně navrhneme roční úrok, za který vám lidé půjčí. Pokud budete souhlasit, bude vaše žádost o půjčku zveřejněna formou aukce na portále Benefi.cz. Poté můžete sledovat jak ostatní lidé investují do vaší půjčky. Jakmile je cílová částka vybrána, je aukce ukončena a peníze vám jsou zaslány na váš bankovní účet.

Zadejte parametry půjčky:

Výše půjčky: 10 000 Kč

Na jak dlouho: 60 měsíců

Na co si chcete půjčit?

Splátka: 193 Kč

  • Předčasné splacení zdarma
  • Možnost zdarma vrácení do 30ti dnů
  • Vše online z pohodlí domova

Co je dobré vědět?

Benefi a.s. je technologická společnost - nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme vám nabídnout mnohem nižší úrok.

Jaká bude vaše měsíční splátka?

Nyní se jedná o orientační výpočet na základě zadané částky a doby splácení. V dalším kroku vyplňte doplňující informace o své osobě a bude vám vypočítán již skutečný úrok, který můžete získat, a výše měsíční splátky. Díky aukčnímu systému však můžete získat ještě výhodnější úrok, a tím nižší splátku.
Výsledkem může být nejlevnější půjčka na trhu!

Co budete potřebovat k žádosti?

  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Pravidelný příjem (zaměstnání, OSVČ, renta, důchod apod.)
  • Vlastní bankovní účet, kam vám zašleme peníze

Reprezentativní příklad:

Při výši půjčky 10 000 Kč, výši splátky 193 Kč, 60 měsíčních splátek je úrok 6,00 % p.a., RPSN 7,66 % a celkem zaplatíte 11 580 Kč.Benefi a. s. poskytuje půjčky na 12 - 60 měsíců s maximální výši RPSN 59,99%.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...