Spotřebitelská neúčelová půjčka

Pokud jste již někdy potřebovali půjčit peníze, dozajista víte, že úvěry lze dělit na dva typy, a to jsou účelové půjčky a bezúčelové půjčky. Jak již ze samotného názvu napovídá, spotřebitelská neúčelová půjčka či bezúčelová – tyto termíny lze zaměnit – je typ úvěru, při kterém nemusíte dokládat účel, pro který takovou půjčku chcete. To vám dává jistou svobodu nakládat s vypůjčenými penězi tak, jak sami uznáte za vhodné. 

Jistě, můžete namítnout, že žádáte-li banku či nebankovní společnost o peníze, většinou víte, za jakým účelem je chcete nebo potřebujete využít. Například:
 
  • Dosloužil vám mobilní telefon. A když už si pořídit nový, tak ať to stojí za to!
  • Potřebujete nový notebook, protože ten deset let starý už není tak výkonný, jak byste potřebovali. A kdo chce čekat deset minut, než se spustí prohlížeč, že?
  • Už je na čase obnovit vybavení kuchyně, protože lednička má takovou spotřebu, že byste si za rok mohli koupit hned tři!
  • Chcete nahnat fyzičku a potřebujete sportovní vybavení?
  • Chtěli byste doplatit stávající úvěr či kreditní kartu díky půjčce s výhodnějším úrokem a nižší měsíční splátkou? A třeba by se hodilo pár tisíc navíc, abyste si udělali radost?
To a mnoho dalšího můžete, získáte-li od banky či nebankovní společnosti neúčelový spotřebitelský úvěr. Ovšem účelový úvěr by vám všechny tyto možnosti nabídnout nemohl. Banky a nebankovní společnosti ovšem nejsou jedinou možností. Slyšeli jste nebo četli o tzv. peer to peer půjčkách? Díky online půjčce P2P máte dokonce možnost získat výhodnější úrok, protože schválená žádost o půjčku jde do online aukce, kde se investoři předhánějí v tom, aby vám nabídli výhodnější úrok. Můžete tak získat lepší a výhodnější úrok než jinde!
 
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...