Soukromá půjčka

Banky a nebankovní společnosti jsou instituce, které půjčují peníze, ať již formou nejrůznějších spotřebitelských úvěrů, kontokorentů nebo kreditních karet. Nejsou ale jedinou možností: Požádat o půjčku můžete i soukromé osoby nebo soukromé investory. A vězte, že tím nemyslíme hodného strýčka z jižní Moravy, který vám nabídl celoživotní úspory, abyste si mohli zrekonstruovat kuchyň!

Pod termínem půjčky od soukromých osob si většina z nás dozajista představí soukromé půjčky na směnku. A při takové představě se některým lidem doslova orosí čelo, protože se jim vybaví lichváři, nebo dokonce všechny ty strašné filmové scény z mafiánských filmů, kde minimálně dva velmi dobře rostlí bodyguardi vysvětlují dlužníkovi, co všechno mu ještě mohou zlámat, pokud nezaplatí do dvou dnů další splátku soukromé půjčky na směnku se skvělým 300% úrokem!

Online P2P půjčka je formou půjčky od soukromých osob, a přitom vás žádný takový katastrofický scénář nečeká. Jedná se v podstatě o půjčky od soukromých investorů, kteří se v rámci online aukce budou předhánět, aby vám nabídli výhodnější úrok. Tento unikátní způsob půjčování peněz přímo od lidí lidem je na českém trhu jen pár let, ovšem jak u nás, tak v zahraničí jsou s tímto unikátním systémem velmi dobré zkušenosti. Přesvědčte se sami z referencí na našich webových stránkách a uvidíte, jak jsou žadatelé o úvěr spokojeni se soukromými investory na půjčku! 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...