Půjčky pro studenta

Vzdělání je investice. To je věta, kterou často slýcháme z médií, ale i od politiků. Jenže investice znamená, že na něco musíte mít prostředky, tedy peníze. A co když se vám peněz nedostává právě ve chvíli, kdy je to skutečně třeba?
 
Některé banky nabízejí studentské půjčky. Ty jsou ovšem vázány na nutnost mít u dané banky zřízený studentský účet. Studentské kontokorenty a půjčky pro studenty jsou omezeny dobou studia a věkem. Jejich podmínky se po dokončení studia mohou změnit. To se v případě online P2P půjčky nestane. Podmínky jsou jednou dané, roční úroková sazba, kterou jste v aukci získali, vám zůstane. Nikdo vám ji svévolně nezvýší!
 

Jak online P2P půjčky pro studenta fungují?

 
Jednoduše! Zdá se to jako šalamounská odpověď, že? Ale skutečně to je tak! Systém peer-to-peer půjček se dá popsat v několika jednoduchých bodech:
  • Podáte žádost o půjčky, ve které vyplníte všechny potřebné údaje.
  • Je-li vaše žádost schválena, je vám nabídnuta roční úroková sazba, ta ovšem není konečná.
  • Schválená žádost putuje do aukce, kde se o ni ucházejí investoři. A s každou další nabídkou je úrok nižší a nižší.
  • Výsledkem je nejvýhodnější nabídka, jakou můžete dostat. Pokud se vám nebude líbit, nemusíte ji přijmout. Vždy máte možnost celou aukci zrušit.
 
Potřebujete peníze na studium? Tak na co ještě čekáte? Nenechte se zavázat na dlouhé roky nevýhodnou půjčkou! Požádejte o online P2P půjčku ještě dnes!
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...