Půjčky pro novomanžele

V dobách ještě ne tak dávno minulých sloužily půjčky pro novomanžele v zásadě k jednomu účelu – motivovat mladý pár k založení rodiny. Novomanželskou půjčku poskytoval stát, často bezúročně nebo s velmi nízkým úrokem. Mladé páry, které si takto chtěly půjčit peníze, si posléze pořizovaly vlastní bydlení, vybavovaly domácnosti nábytkem a domácími spotřebiči. A když se hezky bydlelo, rozrůstání počtu členů rodiny bylo nasnadě. Jak se tehdy říkalo, a mnozí z vás si to jistě pamatují: Rodina je základ státu!
 
V současné době je něco takového pasé. Existuje sice možnost půjčky pro novomanžele od státu, její podmínky jsou ovšem tak složité, že je často prakticky nemožné takovou půjčky získat. Mladé páry se tak v dnešní době spíše obracejí na banky. Žádají-li o půjčky dva, mají zpravidla lepší výchozí podmínky, než když žádá pouze jeden. V konečném důsledku je dluh stejně společný, takže proč nežádat ve dvou?
 
No jo, co když ale oba dva novomanželé nepracují? Nebo je žena na mateřské dovolené? Nebo pracují jako OSVČ? Pak je vše hned složitější! V případě online P2P půjčky jsou výchozí podmínky stejné pro všechny! Žádat může každý. Všichni, kterým byla schválena žádost, postupují do online P2P aukce, kde se o jejich přízeň ucházejí investoři. A s každou další investorovou nabídkou je nabízený úrok nižší a nižší. Ve výsledku může být půjčka výhodnější, než kdybyste si ji vzali u banky či nebankovní společnosti se všemi „výhodami navíc“ a bonusy, které jsou inzerovány. Tak na co ještě čekáte?!?
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...