Půjčky pro dlužníky

Pamatujete si ještě, jak těžké bylo získat první půjčku? A to jste ještě neměli další pohledávky, nebyli jste dlužníky. Ano, to je správný výraz pro člověka, který si vzal půjčku. Prostě dlužíte peníze. Ať splácíte sebelépe a sebepoctivěji, termínem pro váš stav je dlužník.
 
A teď si zkuste vzpomenout, kdy jste téměř úplně ztratili šanci získat jakoukoli další půjčku! Je to dlouho? Nebo jste teprve nedávno zjistili, že ani refinancovat úvěr už nemůžete, kvůli dluhům, které jste již dříve „nasekali“?
 

Refinancovat a konsolidovat pomůže zlevnit stávající půjčky

 
Půjčky pro dlužníky mají především za účel stabilizovat vaši finanční situaci. Často slouží k refinancování stávajících úvěrů, kontokorentů či kreditních karet, nebo k jejich refinancování za výhodnějších podmínek. Nižší úroky a nižší měsíční splátky, to je hlavní cíl!
 
Jste-li dlužníkem, nemůžete počítat s výhodným úrokem. Můžete ovšem vyzkoušet peer-to-peer půjčky! Díky tomuto unikátnímu systému můžete v online P2P aukci získat nižší úrok, než byste se nadáli. Přímí investoři, lidé jako vy, si vybírají mezi úvěry v aukci ty, do kterých chtějí vložit své peníze. Přesvědčíte-li je, že jejich investice se jim vrátí, čeká vás nižší a nižší úrok s každou další nabídkou.
 
Zjistěte, jak výhodně refinancovat či konsolidovat úvěr s online P2P půjčkou ještě dnes!
 
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...