Půjčky od nebankovních společností

Pro mnohé jsou půjčky od nebankovních společností dosažitelnější než půjčky bankovní. Je třeba mít ale na paměti jedno: Vždy si dávejte pozor, od jaké společnosti si peníze půjčujete, a co takové společnosti všechno podepisujete ve smlouvě, tedy k čemu se zavazujete!
 
Existuje totiž mnoho podvodných společností, které se vás budou pokoušet připravit o peníze, v nejhorším případě i o střechu nad hlavou. Neustálá varování médií a úřadů nepomáhají. Stále existuje velká spousta lidí, kteří na podvodné půjčky naletí. Situace je tak vážná, že už dokonce existují společnosti, které radí dlužníkům a podvedeným lidem, jak v takovém případě jednat.
 
Daniel Hůle z organizace Člověk v tísni , která je známá spíše svými humanitárními projekty, zabývá se ovšem také chudobou na území České republiky, neustále hovoří v médiích o tom, na co je třeba dát si pozor. Půjčit si peníze od nebankovních společností může být i bezpečné, ovšem je třeba si vybrat ty správné. Člověk v tísni se zabývá tematikou etického úvěrování, tedy přesně tím, co má ochránit dlužníka před nekalými praktikami věřitelů. Zkoumá se například přehlednost a férovost smluv nebankovních půjček, výše úroků atp. A které společnosti, že se pravidelně umísťují na předních příčkách v hodnocení etického úvěrování? Provident, Home Credit, Cetelem, Cofidis a Proficredit. To je pořadí prvních pěti společností, které poskytují nebankovní úvěry.
 
Férově a eticky si lze půjčit peníze i díky společnostem zabývajícím se tzv. P2P půjčkami, tedy půjčkami od lidí lidem. Jedná se o systém klient-klient a společnost, která tento smluvní vztah pomáhá smluvně ochránit tak, aby byl v bezpečí jak dlužník, tak věřitel, který své peníze investuje do vaší půjčky. Zjistěte víc o možnosti půjček od přímých investorů hned teď!
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...