Půjčka na směnku

Víte, proč je pro poskytovatele úvěrů výhodnější půjčka na směnku než uzavřít s vámi běžnou smlouvu o půjčce? Taková nebankovní půjčka na směnku je pak totiž ze strany věřitele snadněji vymahatelná. Podpisem směnky se tedy dostáváte do nevýhodné situace.
 

Pozor! Obchod se směnkami je běžný, a vaše směnka tak snadno může změnit majitele – a vy věřitele

 
Snadno se pak může stát, že se v rámci obchodu se směnkami dostane právě ta vaše od původního věřitele k někomu zcela jinému, kdo bude chtít zaplatit celou dlužnou částku v nereálném termínu, a vzniknou vám tak nečekané výdaje a škody. Ne nadarmo je směnka označována za nejdrsnější nástroj k zajištění pohledávky. Při podepisování směnky buďte tedy opatrní, a pokud jste se pro něco takového rozhodli, myslete na zadní vrátka!
 
Malé půjčky na směnku jsou relativně běžnou záležitostí. Půjčky na směnku poskytují i některé banky, tam to ovšem není příliš častá praxe.
 
Půjčit si můžete ale i beze směnky, a to díky unikátnímu systému online P2P půjček, tedy půjček přímo od lidí lidem, ovšem beze směnek. Jedná se o bezpečný systém půjčování peněz, díky investorům, kteří vám mohou nabídnout velmi výhodný úrok. Zjistěte víc hned teď!
 
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...