Půjčka na auto

Účelové půjčky mají jednu velkou výhodu: Vy víte, na co chcete peníze, a je tak pro vás snazší žádat. Investor tuší, na co vám je poskytuje. Je to podobné, jako když jste coby puberťáci prosili kamarády nebo rodinu o peníze. Jaká byla jejich první otázka? Přeci: „A na co to chceš?“ A teď si zkuste vzpomenout, jak rapidně se zvýšila úspěšnost takové žádosti, když jste odpověděli. A jak rapidně poklesla možnost, že vám někdo půjčí, když odpovíte: „Neřeknu.“ Co jiného uslyšíte než: „Tak ne! V tom případě ti nic nepůjčím“
 
Paradoxně se s námi obdobný model často táhne celý náš život. Vezměte si, že je ve většině případů daleko snazší získat půjčku na cokoliv, když dané osobě nebo instituci, ať již bance nebo nebankovní společnosti, sdělíte, proč peníze chcete.
 
Chcete si pořídit auto? Pak není rozumné žádat o bezúčelový úvěr. V takovém případě požádejte přímo o půjčku na auto.
 
Takový úvěr na auto se ale může pěkně prodražit. Ne ale v případě P2P půjčky, kdy se s každou další investorovou nabídkou snižuje úrok, který je třeba zaplatit. Využijte unikátní možnosti půjčit si peníze na auto v rámci systému P2P půjček! Pošlete svou půjčku do aukce a sledujte, jak se investoři předhánějí v tom, aby vám nabídli výhodnější úrok!
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...