Půjčky bez ručitele

Mnohé banky a nebankovní společnosti odmítají poskytovat půjčky bez ručitele, a to především u vyšších částek. Často se tak stává v případech, že máte již jiné úvěry, nebo dokonce hypotéku. A jak mnozí již možná víte, najít ručitele nemusí být snadné. A najdete-li někoho, kdo by byl ochoten stát se vaším ručitelem, nemusí to ještě nutně znamenat, že vaše žádost bude schválena.

Nikomu z nás není příjemné být v pozici člověka, který o něco žádá, obzvlášť, potřebuje-li to nutně a není-li jisté, že mu bude vyhověno. V případě půjčky bez ručitele nemusíte žádat nadvakrát – tedy nejprve prosit někoho, aby se stal vaším ručitelem, a pak se modlit, aby byli v bance či nebankovní společnosti milosrdní a úvěr vám schválili. Odmítne-li vás kterákoli z těchto dvou stran, jste nahraní.

Vy máte ale jedinečnou možnost, jak se něčemu podobnému zcela vyhnout. Prozradíme vám jak! Díky P2P půjčce bez ručitele. Říkáte si, že to nemůže být tak snadné? Vězte, že je! V tomhle není žádný háček. Žádost podáváte stejně jako poptávku na aukčním webu, kde vám mohou ostatní nabízet půjčku za poměrně výhodných podmínek. P2P půjčka je přímo od konkrétního člověka vám. Veškeré právní náležitosti a smluvní dokumentaci zajistí společnost, která takovou službu poskytuje. Zajímá vás víc? Využijte této skvělé možnosti!

 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...