Půjčka se zástavou nemovitosti

Myslíte si, že nepatříte mezi ty, kteří by někdy potřebovali půjčit peníze? A jste si opravdu tak jistí, že se nemůžete shodou náhod či okolností dostat o situace, kdy úvěr bude jedinou konstruktivní možností, jak určitou situaci nebo problém vyřešit? Pak právě pro vás máme praktický příklad, na kterém lze snadno demonstrovat, že tomu může být úplně jinak.
 

Půjčka se zástavou nemovitosti pomůže vyřešit i opravy zděděného domu či bytu

Anně zemřela milovaná babička. Odkázala jí domek, ve kterém žila přes 50 let. Do tohoto domu jezdila Anna celé své dětství na prázdniny, potkávala se tu s kamarády a rodinou. Jezdila sem za babičkou, i když byla dospělá. Má na dům tolik vzpomínek a nechtěla by o něj přijít. Blíží se zima. Domek je v poměrně špatném stavu, a pokud se neopraví střecha a okna, bude po zimě jeho stav daleko horší. A může být narušena statika. Anna o domek nechce přijít, nechce jej prodat, ale nemá peníze na to, aby nechala opravit i to nejnutnější.

V takové situaci lze požádat o hypotéku. Ne každý na ni ovšem dosáhne. Další možností je spotřebitelský úvěr [M1] nebo půjčka na zástavu. Můžete získat půjčku a ručit vlastněnou nemovitostí. V takovém případě je dávat si pozor. Některé nebankovní společnosti mohou takové situace využít a smlouvu postavit tak, že cena nemovitosti bude neúměrná výši půjčky, že i kvůli menšímu zpoždění se splátkami vám naskáče vysoké penále, aby vám nakonec nemovitost propadla ve prospěch takové nepoctivé firmy. Nechcete přeci kvůli několika desítkám tisíc korun přijít o dům za dva miliony, že?

Takovou situaci lze řešit i bezpečnou a výhodnou cestou, kterou jsou online P2P půjčky! Že jste o nich ještě neslyšeli? A chcete se o této unikátní možnosti půjčování peněz přímo od lidí lidem víc? Pak se podívejte na náš web!
 
 
 
 
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...