Podvodné půjčky

Určitě to znáte taky: Vždycky, když kroutím hlavou nad tím, jak jsou někteří lidé hloupí, a říkám si, že mně by se to určitě nestalo, za chvíli jsem vystavena situaci, kdy mám možnost to prověřit. Jak se říká: „Vždycky, když řekneš, že se ti něco nikdy nemůže stát, ten malý čertík, který číhá za rohem a směje se, už ti chystá zkoušku, aby ses o tom mohl na vlastní kůži přesvědčit!“ Stejné je to i v případě podvodných půjček. Koukáte na reportáž v televizi a říkáte si, jak jsou ti lidi pitomí, a pak naletíte stejně jako oni!
 
Kdo nabízí podvodné půjčky? Na toto téma už byly sepsány tisíce článků a natočeny stovky reportáží. A přesto se dá stále na společnosti, které se vás snaží podvést . Proto je třeba být maximálně obezřetní a dobře vybírat, od koho si peníze půjčit. Lehko se to řekne, jak to ale udělat? Důležité je dodržovat několik pravidel, podle kterých vybírat, od koho si půjčíte:
 
  • Firemní historie – Dávejte si pozor obzvláště na firmy s krátkou existencí, ne každá nová společnost je ale automaticky podvodná!
  • Firemní struktura – Zkoušeli jste dohledat vlastníky společnosti a nejde to? Tak zbystřete a buďte hodně opatrní!
  • Reference klientů – Narážíte všude na internetu na negativní ohlasy současných i bývalých klientů? Tak to radši rychle pryč!
  • Absence smlouvy nebo smlouva odlišná od dohody, kterou jste udělali – Vždy si smlouvu pečlivě přečtěte. Nikdy nic nespěchá tak, abyste nemohli. A pokud někdo tvrdí, že ano, pak rychle pryč! Trvejte na tom, aby veškerá ujednání byla napsána ve smlouvě a nic nebylo pozměněno nebo vynecháno. A hlavně: Pozor na ty titěrné poznámky pod čarou!
 
P2P půjčky jsou zajímavou alternativou, jak si půjčit peníze, které potřebujete. A to od přímých investorů a s minimálním rizikem. Vše je smluvně ošetřeno, a nemusíte se tak bát podvodů. I tak je třeba vybírat důvěryhodnou společnost, která online peer-to-peer půjčky poskytuje! Seznamte se s jednou z nich hned teď: Benefi!
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...