Malé půjčky

Malé půjčky jsou ale prakticky nejdražšími. Spočítejte si to sami!
 
Nezdá se to, protože se jedná o menší částky. Právě malé půjčky bývají těmi nejdražšími. Nevěříte? Vezměte si modelový příklad:
 
Půjčíte si na měsíc 1000 Kč, zaplatíte navíc 150 Kč. Tak a kolik je to procent? 15! A za jediný měsíc. Kolik byste při takových úrocích za tisícikorunovou půjčku asi zaplatili za rok, co? 1800 Kč navíc! Tolik? Ano, tolik! A přesně v takové situaci jste, když si takovou malou půjčku vezmete několikrát do roka.
 

Lze získat malé půjčky výhodněji?

 
Jistě, že lze! Jen je třeba se porozhlédnout i po jiných možnostech. A mezi ty bezesporu patří online P2P půjčky. Uvažovali jste o využití některého typu finské půjčky? Tak se totiž říká všem těm mini půjčkám, jinak nazývaným také SMS půjčky, půjčky do výplaty nebo prostě mini půjčky. Vězte, že peer-to-peer půjčka bude s největší pravděpodobností výhodnější.
 
P2P půjčka totiž po schválení vaší žádosti putuje do online aukce. V té mohou přímí investoři vložit peníze přímo do vaší půjčky. A s každou nabídkou se úrok snižuje. Nakonec, pokud by vám ani výsledný úrok nevyhovoval, před ukončením aukce můžete vše jednoduše zrušit a poskytnutou půjčku nevyužít. Potřebujete půjčit peníze do výplaty? Pak se určitě informujte o možnostech, které máte díky peer-to-peer půjčkám!
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...