Hotovostní půjčky

Víte, jaký je rozdíl mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou? Není to moc těžká kvízová otázka, že? Bezhotovostní půjčky jsou poskytovány například při nákupech na splátky. Jednoduše si půjčíte na něco, co dostanete, aniž byste půjčené peníze kdy viděli. Hotovostní půjčky oproti tomu jsou takové, díky kterým získáte peníze, ať již na účet nebo tzv. „na ruku“.
 
Hotovostní půjčky jsou druhem spotřebitelského úvěru. Lze je sjednat s bankou i s nebankovní společností, osobně, po telefonu nebo online. Mohou být bezúčelové i účelové. Možností je bezpočet!
 
Zajímavou a výhodnou alternativou klasických bankovních i nebankovních hotovostních půjček jsou tzv. P2P půjčky. Sjednávají se online. Jednoduše. Stačí věnovat pár minut svého času vyplnění všech formulářů, a pak čekat, zda bude váš úvěr schválen. Po kladném vyřízení je vám nabídnuta základní úroková sazba. Tím to ale nekončí. Následně jde vaše žádost do aukce, kde se přímí investoři doslova předhánějí v tom, aby vám nabídli výhodnější úrok. S každou nabídkou je úroková sazba výhodnější a výhodnější. Potřebujete-li půjčit peníze, peer-to-peer půjčky jsou velmi atraktivní variantou půjček klasických. Zjistěte víc! A požádejte o úvěr společnost Benefi!
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...