Půjčky od bank

Co vás napadne jako první, když uvažujete o tom, že si vezmete půjčku? Pokud uvažujete jako většina lidí, napadne vás banka. Ano, banky máme všichni v dnešní době spojeny s půjčkami, dost možná víc, než by bylo zdrávo. Všechny banky dnes inzerují především půjčky jako hlavní finanční produkty, které nabízejí. O běžných účtech už se tolik jako o půjčkách nemluví.
 
Spotřebitelské úvěry nabízejí banky na území celé České republiky, ať již se jedná o banky klasické, jakými jsou Česká spořitelna, ČSOB, Poštovní spořitelna, Komerční banka nebo GE Money Bank, nebo nové progresivní banky s menším počtem poboček a levnějšími službami, jako jsou Air Bank, mBank, ZUNO, Equa Bank a další.
 
Banky ale nejsou jedinými místy, kam se můžete obrátit, když si potřebujete půjčit peníze. Vynecháme-li obligátní možnosti, kterými jsou rodina a přátelé, které většinou člověk stejně nechce s většími obnosy vůbec zatěžovat, máme tu ještě nebankovní společnosti[M1] , nejznámějšími jsou CETELEM, Provident, Home Credit, Cofidis, nebo dokonce v supermarketech nabízené Tesco půjčky. Taky vám při výčtu těchto společností znějí v hlavě ty otravné popěvky z reklam?
 
Relativně novou možností u nás jsou online P2P půjčky. Není třeba mít obav, v zahraničí mají dlouholetou tradici a i u nás se po pár letech ukazuje, že jsou nejen výhodné, ale také bezpečné, vyberete-li si ovšem důvěryhodnou společnost, která je zprostředkovává. Jednou z takových je právě Benefi. Přesvědčte se sami z ohlasů a referencí spokojených klientů!
 
 

 [M1]odkaz na naši stránku nebankovní společnosti
 

Nezávazná žádost o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...