Konsolidace půjček

Máte již dva nebo více úvěru či půjček? Zadlužili jste se u nechvalně známých společností, které tak ochotně půjčují peníze na všechno za nehorázný úrok? Chcete zjistit, zda je možné sloučit vaše půjčky do jedné a za výhodnějších podmínek?

Díky Benefi můžete své půjčky jednoduše konsolidovat, tedy sloučit do jedné půjčky, která bude mít delší dobu splácení a nižší úročení. Vy tak splatíte své stávající dluhy a nehrozí vám exekuce nebo osobní bankrot.

Proč o konsolidaci půjček uvažovat?

Splácení několika úvěrů zároveň může omezovat vaše základní potřeby a snižovat vaši životní úroveň. Proto se vyplatí vzít si novou půjčku, díky které se vypořádáte se svými stávajícími dluhy a která bude mít nižší měsíční splátky. Můžete si tak vytvořit peněžní rezervu na horší časy, které byste jinak kryli opět další půjčkou.
Díky Benefi si vy sami stanovíte, jaké podmínky by měla nová půjčka mít. A jen vy rozhodnete o tom, zda se vám nabídky od investora/ů vyplatí či ne.

Konsolidace úvěrů by měla sloužit k vypořádání se s kolotočem měsíčních splátek a krytí dluhu dalšími a dalšími půjčkami. Určitě nedoporučujeme konsolidovat stávající dluhy jen proto, abyste si mohli kupovat další zbytečné věci.

Pro více informací ohledně konsolidace úvěrů volejte náš zákaznický servis tel.: +420 844 841 841, nebo pište na email: info@benefi.cz

Vaše dotazy Vám rádi zodpovíme.

Nezávazná žádost o půjčku  ›

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...