Půjčte si přímo od lidí
za lepší úrok než v bance

  • Nízký úrok již od 6 % ročně
  • Žádné poplatky předem, předčasné splacení ZDARMA
  • Vše online z pohodlí domova, žádné písemné smlouvy
  • Možnost vrácení půjčky do 30ti dnů ZDARMA
  • Online půjčka, kde lidi pomáhají lidem


Nezávazná žádost o půjčku

Jak fungují P2P půjčky?

Lidé půjčují lidem, to je ve světě známý a prověřený model bezpečného půjčování peněz, tzv. peer to peer půjčky.

Proč Benefi.cz?

Společnost Benefi a.s. je prostředníkem na trhu s půjčkami. Na jedné straně zprostředkovává žadatelům možnost získat vlastní a lepší podmínky online půjčky než u klasických bankovních či nebankovních domů. Na straně druhé nabízí investorům možnost zhodnotit jejich volné peněžní prostředky. Benefi.cz funguje jako prostředník půjček mezi lidmi.

Rychle a levněji až o 30 %

Chcete si půjčit peníze, ale nabízejí vám příliš vysoký úrok? Od nás dostanete férovou roční úrokovou sazbu. Po vyplnění krátkého dotazníku vám nezávazně navrhneme úrokovou sazbu, za který vám lidé půjčí. Pokud budete souhlasit, bude vaše žádost o půjčku zveřejněna formou aukce na portále Benefi.cz. Poté můžete sledovat jak ostatní lidé investují do vaší půjčky. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte rychle z pohodlí vašeho domova on-line. Máte jedinečnou možnost získat nejlevnější půjčku na trhu!

Žádné zbytečné náklady

Benefi a.s. je technologická společnost podnikající na internetu - nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme vám nabídnout mnohem nižší úrok než jiní. Díky množství registrovaných a aktivních investorů, kteří mají přebytek peněz, je vaše půjčka profinancována téměř okamžitě. Výsledkem může být nejvýhodnější půjčka, jakou byste mohli získat.

Co budete potřebovat k žádosti?

  • Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • Mít pravidelný příjem (zaměstnání, OSVČ, renta, důchod apod.)
  • Vlastní bankovní účet, na který vám zašleme peníze

Kolik to stojí?

Za vystavení vaší žádosti o půjčku neplatíte vůbec nic. Veškeré poplatky hradíte až z půjčených peněz. Poplatek za půjčku se odvíjí od výše půjčky a bonity žadatele. Poplatek za zprostředkování vám bude strhnut společností Benefi při převodu peněz na váš bankovní účet. O žádné další poplatky se nestaráte. Nejsou.

Garance spokojenosti

Nebudete-li s půjčkou od Benefi spokojeni, můžete ji zdarma vrátit do 30ti dnů a nehradíte žádný poplatek. Pouze vrátíte tolik, kolik jsme vám poslali na váš bankovní účet.

Nezávazná žádost o půjčku

Jak Benefi.cz dosáhne nízkého úroku pro žadatele o půjčku?

Benefi a.s. je technologická společnost. To znamená, že nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme nabídnout žadatelům o půjčku mnohem nižší úrok než jiní. Další výhodou oproti běžné půjčce je, že žádost o půjčku vystavíme formou aukce. Investoři tak mohou dávat nabídky s nižším úrokem, než který jste původně plánovali. Pak je pouze na vás, zda si půjčku vezmete či nikoliv. Navíc nikdy nehradíte poplatek předem!

Proč si půjčit u Benefi?

Příklad refinancování

Běžná půjčka Refinancování s Benefi.cz
Výše půjčky 100 000 Kč 100 000 Kč
Úrok 24% 6%
Splatnost 48 měsíců 48 měsíců
Navýšení 56 489 Kč 12 752 Kč
 
Měsíční splátka 3 260 Kč 2 349 Kč
RPSN 27,56 % 8,07 % (včetně provize 3%)
Ušetříte každý měsíc 911 Kč

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...