O společnosti Benefi a.s.

Společnost Benefi a.s. provozující portál www.benefi.cz je ryze česká akciová společnost s jasnou a transparentní strukturou. Je založená dvěma dlouholetými obchodními partnery a dnes už i skvělými přáteli. Naše sídlo, kanceláře a zaměstnanci jsou v Praze, která je bydlištěm jednoho ze zakladatelů. Nevyužíváme žádné offshore společnosti v daňových rájích a náš zisk řádně a včas daníme v ČR.

Benefi.cz - lidé půjčují lidem

Společnost byla založena v roce 2014, avšak zakladatelé si s myšlenkou agregovaných půjček hráli již od roku 2012. Během krátké chvíle se společnost Benefi a.s. stala lídrem v poskytování půjček mezi lidmi. Díky kvalitnímu risk managementu má společnost nízký poměr nesplácených půjček a je pro investory důvěryhodná. Budeme se i nadále snažit nezklamat důvěru, kterou do nás vkládáte.

Pavel Matoušek

zakladatel a předseda představenstva Benefi a.s.

Internetový podnikatel Pavel Matoušek je produktový nadšenec, který rád zkouší nové věci. Baví ho neustále věci zlepšovat a je posedlý kvalitou, která mu v jeho životě přináší i starosti, protože neustále nachází chyby v produktech nebo službách, které ve svém životě využívá. Zároveň miluje pocit „svobody“, kterou internetový byznys přináší. Pod jeho křídly vzniklo již několik fungujících projektů, řadu z nich dovedl do zdárného exitu.

Mezi jeho předchozí projekty patří např. portál AAAPoptavka.cz zabývající se zprostředkováním obchodních příležitostí, ten následně prodal společnosti MAFRA, která provozuje zpravodajský portál iDNES.cz. Později spoluzaložil srovnávač produktů Hyperzboží.cz a slevový portál Hyperslevy.cz, který se stal jedním z největších mezi slevovými portály.

Pro vytvoření další technologické společnosti Benefi a.s. se rozhodl poté, co už dál nemohl sledovat, jak některé banky a soukromé firmy půjčují peníze za nevýhodných a mnohdy netransparentních podmínek. Proto založil portál Benefi.cz, aby v České republice změnil trh s půjčkami.

Pavel Matoušek Profil na linkedin

 

Máte dotaz? Zeptejte se nás na cokoliv.

Přečtěte si také:

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...