Napsali o nás

02.02.2016
Bezbankovní půjčování mezi lidmi ve světě frčí, u nás je v plenkách

Reflex.czBritská vláda loni investovala na trhu s peer-to-peer půjčkami 110 milionů liber (skoro čtyři miliardy korun). Zatímco v Česku je přímé půjčování mezi lidmi pořád ještě v plenkách, na západě prožívají P2P půjčky boom. Auditorská společnost PwC dokonce odhadla, že jenom americký trh s těmito půjčkami do roku 2025 dosáhne objemu 150 miliard dolarů.

07.01.2016
Benefi.cz je novým členem úvěrového registru klientů Solus

Tiscali.czAkciová společnost Benefi.cz se stala novým členem úvěrového registru neplatících klientů Solus. Rychle rostoucí startupový projekt internetového podnikatele Pavla Matouška tak může investorům poskytnout lepší servis a přesněji ohodnotit rizika při zprostředkování půjček.

12.11.2015
Matouškův startup Benefi.cz rychle roste. Zprostředkoval už půjčky za 11 milionů

Portál Benefi.cz není na trhu s P2P půjčkami ještě ani půl roku a už se může pochlubit prvním velkým milníkem. Od června totiž pomohl svým investorům zhodnotit prvních jedenáct milionů korun. Do konce roku by však růst nového startupu měl ještě zrychlit. Zakladatel Benefi.cz Pavel Matoušek očekává, že se přes jeho platformu podaří úspěšně uzavřít kontrakty mezi třiceti, až čtyřiceti miliony.

02.09.2015
Jak investovat do půjček s výnosem až 35 %?

Novinky.czLidé půjčují lidem. Investujte do půjček bonitních klientů a získejte výnos desítky procent ročně. To je ve světě známý a bezpečný model půjčování peněz mezi lidmi. Staňte se tak součástí moderní sdílené ekonomiky.

18.08.2015
Pavel Matoušek: P2P půjčky mohou být alternativou pravidelného spoření

Investujeme.czPavel Matoušek je zakladatelem nově vzniklé platformy na zprostředkování P2P půjček. Zatím se zaměřuje na půjčky mezi lidmi. Investorům nabízí průměrné zhodnocení 19 procent. Své aktivity chce v blízké budoucnosti rozšířit. Čeká na schválení nového zákona o spotřebitelských úvěrech.

31.07.2015
Jak investovat výhodněji než v bance?

Penize.czInvestujte chytře a bezpečně do půjček. Lidé půjčují lidem peníze za výhodnějších podmínek než v bance a dosáhnou tak lepšího a vyššího zhodnocení s minimálním rizikem. Jak na to, vám v rozhovoru prozradí zakladatel společnosti Benefi Pavel Matoušek.

03.07.2015
Jak funguje P2P (peer-to-peer) půjčování peněz?

Našepeníze.czVelice jednoduše: Lidé půjčují lidem. Na jedné straně Benefi.cz zprostředkovává žadatelům možnost získat vlastní a lepší podmínky online půjčky než u klasických bankovních domů. Na straně druhé nabízí potenciálním investorům možnost výhodně investovat jejich volné peněžní prostředky. Benefi vymaže banku. Investorům (věřitelům) nabízí možnost lepšího zhodnocení finančních prostředků než na běžném účtu a žadatelům o půjčku lepší podmínky. Ani jeden z nich nepřispívá na provoz velké korporace a tato úspora je rozdělena mezi investora a dlužníka. Proto obě strany mohou získat výhodnější podmínky než v bance.

19.06.2015
Další projekt Pavla Matouška: P2P půjčky na serveru Benefi.cz

Lupa.czPeer-to-peer půjčky jsou v kurzu. Svůj projekt spustil i známý internetový podnikatel, který loni prodal i zbytek serveru AAA poptávka.

18.06.2015
Internetový podnikatel Matoušek rozjíždí projekt P2P půjček Benefi.cz

Investujeme.czZakladatel serveru AAAPoptavka.cz a úspěšný internetový podnikatel Pavel Matoušek přichází s novým projektem, který nazval Benefi.cz. Server Benefi.cz bude zprostředkovávat takzvané peer-to-peer půjčky žadatelům, kteří chtějí dosáhnout na výhodnější úroky. Nový web bude zajímavý i pro investory, kteří hledají zajímavý způsob zhodnocení svých financí.

17.06.2015
Pavel Matoušek spouští projekt P2P půjček Benefi.cz

Czechcrunch.czZnámý internetový podnikatel Pavel Matoušek, který úspěšně exitoval projekty jako AAAPoptavka.cz nebo Hyperslevy, si po nějaké době přichystal další online projekt. Tentokrát z finančního oboru, to když spouští server Benefi.cz, který se bude zaměřovat na zprostředkování peer-to-peer půjček, tedy koncept těšící se velké popularitě zejména v zahraničí. Vše funguje poměrně jednoduše. Lidé shánějící půjčku se nemusí obracet na bankovní ústav nebo různé poskytovatele půjček, nýbrž si mohou peníze půjčit od uživatelů/investorů serveru, kteří mají zájem zhodnotit své peníze.

17.06.2015
Internetový podnikatel Matoušek startuje projekt P2P půjček Benefi.cz

Tiscali.czZakladatel serveru AAAPoptavka.cz a úspěšný internetový podnikatel Pavel Matoušek přichází s novým projektem, který nazval Benefi.cz. Server Benefi.cz bude zprostředkovávat takzvané peer-to-peer půjčky žadatelům, kteří chtějí dosáhnout na výhodnější úroky. Nový web bude zajímavý i pro investory, kteří hledají zajímavý způsob zhodnocení svých financí.

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h

Znáte nás z médií...