Investování do nemovitostí přináší větší výnosy než spoření, musíte si ale umět počkat

 
Investice do nemovitostí bývá velmi využívanou možností zhodnocení finančních prostředků, ale nejen to, také jejich uložením. Mnoho lidí si dnes pořizuje tzv. investiční byty. Tedy byty, které vlastní a pronajímají. Mají tak z nich v dlouhodobém horizontu poměrně značný zisk. Výhodnost investice lze propočítat v kalkulačce investic do nemovitostí.
 
Na trhu s nemovitostmi se pohybuje mnoho spekulantů, kteří kupují jak pozemky, tak domy, byty nebo nebytové prostory. Některé za účel výstavby, jindy prodeje nebo pronájmu. Málokterý investor nechá svou nemovitost dlouho ležet ladem. Ideální je vlastněné nemovitosti pronajímat. Zisk z pronájmu může být pro některé lidi naopak vítaným vedlejším příjmem. A jsou tací, kteří i díky dědictví či restitucím právě z takových příjmů žijí.
 
Pokud chcete investovat do nemovitostí, měli byste vždy být opatrní a prověřovat. Nenechte se umluvit. Jsou branže, a ta realitní patří v tomto směru ke špičce, kde by vás dokázali někteří přesvědčit, že dálnici na konci zahrady prakticky neslyšíte, nebo že koupit byt v paneláku uprostřed polí je skvělý investiční záměr. Vždy dejte na svůj vlastní rozum!
 
Své investiční portfolio můžete zajímavě diverzifikovat i díky online P2P půjčkám. Už jste o této možnosti slyšeli?
 
 
 

Aktuální žádosti o půjčku

Více žádostí o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h