Investování pro začátečníky rozhodně neznamená totéž, co investování pro blbce!

 
To, že s investováním začínáte, neznamená, že byste se měli cítit méněcenně nebo znevýhodněně. I coby začátečníkům se vám skýtají mnohé možnosti, jak své peníze zajímavě zhodnotit. Pokud si ovšem připadáte kvůli nedostatku informací více zranitelní, pak se můžete vydat za některým z renomovaných investičních poradců nebo do kurzu investování pro začátečníky. I tak byste měli mít na paměti jedno: Valná většina rozhodnutí stejně zůstane na vás!
 
Nejdůležitější je vždy zhodnotit, jakou míru rizika jste ještě ochotni či schopni podstoupit, když investujete peníze. Někdy je prostě a jasně pro váš klid a mír v duši daleko lepší nechat peníze ležet s mírným zhodnocením někde na spořicím účtu, ale zato s jistotou, že o ně nepřijdete. Někomu zase naopak vyhovují dynamičtější investiční strategie a neusne bez pocitu uspokojení, že mu jeho investice zase vydělaly pořádný balík. I s rizikem, že o ně může prakticky kdykoliv přijít.
 
Ať už jste jakýkoli typ investora, víte, že při investování do P2P půjček si míru rizika můžete korigovat sami tím, do jakých půjček investujete? Chcete vědět víc?
 

Aktuální žádosti o půjčku

Více žádostí o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h