Kurz pro začínající investory rozšiřuje povědomí o možnostech investování

                                           
Jste začátečníkem na poli investování? Přemýšlíte, jak začít, a nevíte si rady? Nechcete se nechat napálit a hodilo by se vám pár tipů od zkušenějších v oboru? Pak vězte, že volbou vhodného investičního kurzu si můžete značně usnadnit život! Nejprve si však musíte ujasnit základní otázku: Chci opravdu investovat? Zvládnu riziko, které je s investováním spojené? Pakliže si odpovíte ano, směle pokračujte ve čtení dál!
 

Co byste se měli na kurzech pro začínající investory dozvědět?

 
  • Jak určit, kolik máte aktuálně volných peněz, které byste mohli investovat. Vždy je totiž dobré nechat si rezervu na horší časy... Myslete na to!
  • Jak volit investiční nástroje podle toho, na jak dlouho chcete peníze investovat. V tuto chvíli je důležité vědět: Proč vlastně chcete investovat? Za jakým účelem? - Na důchod? Na koupi bytu? Dětem na školu? Odpovíte-li si na tuto otázku, pak vám z toho vyplyne tzv. investiční horizont.
  • Do jakých finančních produktů chcete či jste ochotni investovat. Ne všechny možnosti jsou pro každého. Přiznáte-li si hned na začátku toto, máte napůl vyhráno. Prostě a jasně, investujte tak, abyste dokázali vydýchat míru rizika, kterou daná investice představuje. Ano, menší riziko znamená menší výnos, pro mnohé ale také větší klid!
 
Řídit míru rizika u jednotlivých investic si můžete sami. Například u P2P půjček se můžete rozhodnout, zda vložíte své peníze do konkrétních půjček dle výnosu a rizika, které ve vašich očích představují. Zjistěte víc hned teď!
 

Návody na investování

Zhodnocení peněz

Kam uložit peníze

Investování pro začátečníky

Jak vydělat peníze na internetu

Kam investovat milion

Investice do zlata

Investice do stříbra

Investice do životního pojištění

Investice do fondů

Investování do nemovitostní

Vedlejší investiční nástroje

Investování do akcií

Kolektivní investování

Investiční poradci

 

Aktuální žádosti o půjčku

Více žádostí o půjčku

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h