Budování portfolia - diverzifikace

Základem pro budování kvalitního a vysoce výnosného portfolia je jeho diverzifikace. Benefi umožňuje investovat do půjček již od malých částek  a díky tomu si tak můžete vytvořit portfolio opravdu diverzifikované a zejména odolné vůči různých skupinám dlužníků, kteří nejsou schopni platit svoje závazky. Benefi samozřejmě veškeré dlužníky nejdříve několikrát upomíná a pak důsledně vymáhá.

Hlavní výhody diverzifikovaného portfolia

  • Vysoké roční zhodnocení finančních prostředků
  • Pravidelné zvětšování portfolia z uhrazených splátek
  • Žádné složité smlouvy, kompletní vlastní správa
  • Velká diverzifikace
  • Odolné vůči nesplácení

diverzifikace

 

Jak na budování portfolia?

  1. Založte si zdarma účet na Benefi.cz
  2. Vložte své peníze na váš nově založený investorský účet u Benefi.cz. Doporučujeme pro vybudování diverzifikovaného portfolia vložit alespoň 50 000 Kč, abyste mohli investovat do 50ti různých půjček, tedy 50ti různých dlužníků.
  3. Vyhledejte si žádosti o půjčku, které jsou pro vás zajímavé, např. nabízejí vyšší zhodnocení nebo nízkou míru rizika. Žádosti jsou podle míry rizika rozděleny do kategorií A (nejmenší riziko) až F (nejvyšší riziko).
  4. Do každé půjčky investujte 1 000 Kč.
  5. Po ukončení aukce vám budou od dlužníka chodit měsíční splátky na váš účet u Benefi.cz. Peníze můžete znovu reinvestovat a vytvářet si tak větší a stabilnější portfolio a nebo si je můžete kdykoliv bezplatně převést na svůj bankovní účet.

Založit nový účet

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h