Investujte do půjček
s výnosem 12,63 %!

  • Vysoké zhodnocení finančních prostředků
  • Žádné poplatky předem
  • Investování již od 200 Kč ihned
  • Rozložení rizika do více půjček
  • Anonymní a bezpečné investování
  • Vymáhání pohledávek zdarma

Lidé půjčují lidem. To je ve světě známý a prověřený model
bezpečného půjčování peněz, tzv. P2P (peer to peer) půjčky.

Zobrazit aktuální žádosti o půjčku

Chcete investovat s odpovídajícím výnosem?

Nebaví vás výnos méně něž 1 % v bance? Otevřete si ZDARMA účet na Benefi.cz a investujte do půjček s vyšším zhodnocením. Vyberte si komu a za kolik, a o zbytek se postaráme my.

Jak snadno investovat na Benefi.cz?

1)Vytvořte si účet snadno a rychle: stačí vyplnit pár údajů o sobě
 
2)Vložte své peníze na váš nově založený investorský účet u Benefi.cz a začněte investovat již od 200 Kč.
 
3)Vyhledejte si žádosti o půjčku, které jsou pro vás zajímavé, např. nabízejí vyšší zhodnocení nebo nízkou míru rizika. Žádosti jsou podle míry rizika rozděleny do kategorií A (nejmenší riziko) až F (nejvyšší riziko).
Podívejte se na profil půjček
 
4)Do každé půjčky můžete investovat 200 až 10 000 Kč s vámi zvoleným úrokem. Jakmile je u nějaké aukce investováno již 100 % částky, je aukce automaticky ukončena a peníze zaslány na ověřený bankovní účet dlužníka.
 
5)Po ukončení aukce vám budou od dlužníka chodit měsíční splátky na váš účet u Benefi.cz. Peníze můžete znovu investovat a dosáhnout tak vyššího zhodnocení, a nebo si je můžete kdykoliv bezplatně převést na svůj bankovní účet.
uvozovky uvozovky
Kvalitní výběr bonitních dlužníků, kteří hradí pravidelné splátky a přináší našim investorům zisk je pro nás absolutní prioritou.

Pavel Matoušek, předseda představenstva Benefi a.s.

Jak funguje investování na Benefi?

Kolik mohu vydělat investováním přes portál Benefi.cz?

To záleží na vás a vašich finančních možnostech. Rozhodující je samozřejmě to, o jak vysoké půjčky se zajímáte, s jakým úrokem, a také na typu půjčky, tedy míře rizika. Průměrné roční výnosové procento všech investorů je 12,63 % p.a. (k 4.4.2016), skutečný výnos však může být vyšší i nižší dle vlastní investiční strategie. Každý žadatel je prověřován v úvěrovém registru SOLUS a také ohodnocen individuálně Risk oddělením Benefi. Poté je zařazen do určité skupiny A-F a obdrží roční úrokovou sazbu pro jeho půjčku, která odpovídá míře rizikovosti. Čím větší úrok, tím větší riziko.
Užitečné: Průvodce investováním | Profil dlužníků

Kvalitní dlužníci

Každý dlužník na Benefi.cz prochází přísným a detailním prověřením, zda je schopen plnit své závazky a hradit pravidelné splátky. Více o ověřování dlužníků a Credit Risk Managementu.

Kolik to stojí?

Za nabídnutí půjčky neplatíte vůbec nic. Poplatek nehradíte ani ze zapůjčených peněz. Na Benefi nehradíte totiž žádné poplatky předem. Benefi.cz si účtuje poplatek až ze skutečného výnosu. Tedy pouze pokud dlužník hradí pravidelně splátky, účtuje si Benefi provizi dle platného ceníku pouze z uhrazeného úroku. Tímto modelem je zaručeno, že Benefi.cz má motivaci, aby splátky od dlužníků byly řádně vybírány a připisovány na účty investorů. Pokud dlužník přestane splácet, Benefi se stará o kompletní proces vymáhání na vlastní náklady. Více o poplatcích.

Investujte na Benefi bezpečně a anonymně

Na Benefi, na rozdíl od ostatních způsobů investování, můžete investovat bezpečně a anonymně. Vice o anonymním investování.

Založit účet investora

Založit nový účet

Jak Benefi.cz dosáhne vyššího zhodnocení pro investory?

Benefi a.s. je technologická společnost - nemáme tisíce poboček po ČR jako banky. Díky tomu máme menší náklady a můžeme nabídnout budoucím žadatelům o půjčku mnohem nižší úrok než jinde a investorům vyšší zhodnocení. Díky množství půjček a dat, které máme, dokážeme spočítat potenciální riziko u půjčky lépe než ostatní. Zároveň nám neplatíte poplatky, kterými by se financovaly drahé pobočky a provoz velké korporace. Proto je investování na Benefi.cz výhodné zhodnocení prostředků, ačkoliv není úplně bez rizika.

Proč nám můžete věřit?

Zákaznická infolinka 844 841 841 Po-Pá 9-17h